Dom

Ruian Victory Auto Parts Co.,Ltd.

Profil firmy
Ruian zwycięstwo auto części współpracy., Ltd banków samochodów w Chinach, profesjonalna produkcja i sprzedaż samochodów elektrycznych pompy paliwa.

Nasz zespół zajmujący się elektryczną pompą paliwową istnieje od dziesięciu lat, zna zasadę produktu, aby każda część produktu była kontrolowana, każdy szczegół operacji produkcyjnych ma być wyceniany, szczegóły określają jakość produktu, zwracają uwagę tylko na szczegóły gwarantujemy doskonałą jakość. Ściśle przestrzegamy wymagań systemu jakości ISO / TS 16949: 2009, aby zorganizować produkcję seryjną. Seria produktów osiągnęła ponad 50 rodzajów trybów, ponad 100 produktów. i może prodive OEM dla klientów do przetwarzania próbek, itp .. Produkty stały się preferowani klienci krajowi i zagraniczni. I eksportowane do Europy i Ameryki krajów Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej.

Przestrzeganie zasady "koncentrować się na jakości, dedykowanej usłudze, wygrać przyszłość", filozofii biznesowej i wprowadzenie fordign zaawansowanej technologii i nieustannie otwierać rynek, tworząc słynne marki.

Serdecznie witamy znajomych w kraju i za granicą z różnych środowisk przyszedł do dyskusji na temat współpracy, prosimy o przyjemność Twojej obecności i całkowitych roślin rozwoju.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nasza firma specjalizuje się w paliwowej pompie paliwowej i montażu pompy paliwowej. I mamy wiele prywatnych fabryk produkujących pompę wody chłodzącej, cewkę zapłonową i miskę olejową .all sprzedaż jako cena faktury.

Ruian Victory Auto Parts Co.,Ltd. Ruian Victory Auto Parts Co.,Ltd.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : LICHAO TCVCTE DEJVSO

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 100-200

Rok założenia : 2014

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Pompa paliwa motocykl na sprzedaż